#7868
Lehet, hogy keményen nyomják a maguk módján, ha valaki ebben profi és a maximumot szeretné nyújtani akkor megtesz mindent annak érdekében hogy fejlődjön, a legjobbak megtesznek mindent amit emberileg lehetséges, ennél többet úgysem lehet.
De amíg az úszóknál, vagy focistáknál csak úsznak futnak, a testépítésben olyan munkát csinálsz ami a szó szoros értelmében fájdalommal jár.
Ezek az emberek olyan terhelésnek teszik ki magukat ami szinte már nem emberi és az emberi, egyéni teljesítő képeségnek a határán van.
Úszoknak mikor szakadt már le mellizmuk, vagy combhajlítójuk a focistáknak?
Figyelj , A norbi tréning végén a videoban kijelentik,hogy keményen megdolgoztak minden izmot. ÉS igen, lehet hogy ők úgy érzik, de ők még nem érezték azt amit egy komoly testépítő.
Te éreztél már olyat ,hogy vége az edzésnek és remeg kezed lábad. Hazaérsz és még vagy 2 óráig nem tudsz gépelni mert remegsz össze vissza a sokktól amit a teremben elszenvedtél?? hmm?
Vagy, hogy edzés után keményen érzel minden lépést és legszivesebben lefeküdnél a földre és órákig meg se mozdulnál??
Nem tudom hogy az úszók mit éreznek edzés után, de az úszás nem jelenthet olyan megterhelést mint 200 kiló vas a szervezetre.