12316971501353788406.png
  • Roman
    #17143
    Roger, de amint a "mehet"-re klikkeltem eszembe jutott, hogy a fölhalmozott helyett az akkumulált szebben hangzott volna.

    Jamiro, szerintem semmi gond nincs vele. Ha megnézed, a legnagyobbak is szezonon kívül úgy kajálnak, hogy a magas fehérje meglegyen, s egyébként meg jöhet bármi, amíg nem esznek szart-szarral szarra alapozva.

    Szerintem kiemelten fontos, hogy pihenőnapokon olyan dolgokat tegyünk, amik feltöltenek. Ez mindenkinek más. Én imádok könyv fölött rohadni és forró kakaót önteni a pofámba, mások ikeázni, 1-1 specialitást főzni, faragni-fúrni, minden egyéb. Én támogatok minden olyan tevékenységet, ami pihentet, kikapcsol, s hosszú távon is fenntarthatóvá teszi a fejlődést.

    Csuszi tökéletes példa szerintem. Videóin meg lehet nézni, mekkora és milyen erőben van, és, nem is brokkolit eszik hallal párolva huszonnégyperhét. Kell a kikapcsolódás és a lazítás. A kutyát se tartod élete végéig a pórázon.