33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #17145
    köszi:)
    én még a diétát se veszem állandóan szigorúan, múltkor írtam, hogy milyen 100-as a kaja és minden más is. még ment pár hétig, de mivel én se nem versenyre, se nem strandra készülök, most megálltam pihenni pár napot. volt egy kis csoki is, volt egy kis pizza is, volt rántotta kolbival szalonnával:), ez 4-5 nap, és most mehet tovább, ez semmiben nem vetett vissza, de lelkileg újra oké vagyok. sokan annyira példának tekintik a versenyzőket, hogy abban is leutánozzák őket, ami csak az ő szintjükön éri meg, csak az ő szintjükön működik. mi lelkes amatőrök vagyunk, akik szeretnek sportolni, szeretnek egészségesen élni és szeretnének "nem szarul" kinézni. :) én a "motoromat" is ehhez pörgetem fel, ezt bírom, de ezt már sokszor leírtam.
  • suba53
    #17144
    Sziasztok!
    Elszakadt, a kondigépem sodronya. Nem tudja valaki, hogy hol lehet kapni műanyag bevonatú acélsodronyt méterben?
    A csigák közül is haldoklik pár darab sajnos.
  • Roman
    #17143
    Roger, de amint a "mehet"-re klikkeltem eszembe jutott, hogy a fölhalmozott helyett az akkumulált szebben hangzott volna.

    Jamiro, szerintem semmi gond nincs vele. Ha megnézed, a legnagyobbak is szezonon kívül úgy kajálnak, hogy a magas fehérje meglegyen, s egyébként meg jöhet bármi, amíg nem esznek szart-szarral szarra alapozva.

    Szerintem kiemelten fontos, hogy pihenőnapokon olyan dolgokat tegyünk, amik feltöltenek. Ez mindenkinek más. Én imádok könyv fölött rohadni és forró kakaót önteni a pofámba, mások ikeázni, 1-1 specialitást főzni, faragni-fúrni, minden egyéb. Én támogatok minden olyan tevékenységet, ami pihentet, kikapcsol, s hosszú távon is fenntarthatóvá teszi a fejlődést.

    Csuszi tökéletes példa szerintem. Videóin meg lehet nézni, mekkora és milyen erőben van, és, nem is brokkolit eszik hallal párolva huszonnégyperhét. Kell a kikapcsolódás és a lazítás. A kutyát se tartod élete végéig a pórázon.
  • Jamirofan89
    #17142
    Köszi a jó tanácsot!
  • Freeeee
    #17141
    A zsírtenger még hagyján,de 30 után olyan menstruációs görcseik lesznek majd,hogy be fognak szarni.
  • csuszi
    #17140
    szerintem meg nem vagy versenyző, nem az a lényeg, hogy 100% tökély legyen, hanem hogy hosszan, és ha most nem adja annyira, semmi baj, akkor töltődj fel lelkileg, majd a lelked tudja mikor jön újra a tökéletes kajálós időszak.
  • redbull0304
    #17139
    Elég sokat ront mivel folyamatosan szinten kell tartani a fehérje és szénhidrát mennyiséget... Pihenőnapokon is épülne a test, ha lenne miből! :D
  • Jamirofan89
    #17138
    Sziasztok! Rég írtam már ide...
    Azt szeretném megtudni,hogy mennyiben rontja a fejlődést az,ha a pihenő napokon azt eszek és akkor amikor akarok? Picit el-lustultam tavalyhoz képest és felszedtem 6 kilót pocakra no meg pofára hehe.
  • plck
    #17137
    Az duuurva::DD
  • Roger6
    #17136
    "termoinszulációs céllal fölhalmozott adipociták szignifikáns hipertrófiájára s hiperpláziájára" - asszem visszafekszem aludni, ehhez korán van még...
  • Roman
    #17135
    Én meg imádok "baggy" ruhákat hordani, ami jó bő szabású. No és hosszú cuccokat. Amióta normálisan fölöltözöm, jóval könnyebb vékonynak maradnom, jobban eresedek, s nem szoktam fázni se. :D

    A csajokat bírom, télen is kinn a fél picsa, aztán olyan zsírtenger nő oda, hogy soha az életbe nem szedik le. Ahol nem öltözöl föl rendesen, ott számíts a termoinszulációs céllal fölhalmozott adipociták szignifikáns hipertrófiájára s hiperpláziájára is. Csak azért írtam így, mert így olyan tesztoszteron-nemzetes, mintha angolból fordította volna valami fizetett csávó.

    Plusz, teremben is jó a mackó-melegítő. Ízületeket melegen tartod, élénkebb a keringés, jobb a durranás. Meg betegségre is első osztályú, én akárhányszor taknyos leszek, megfázok, csak jól beöltözve leedzek egy közepes intenzitásút (az intenzitás a használt súly, úgy tudom) és estére kutyabajom.

    Plusz én pánikolós, fosós hülyegyerek vagyok, aki fél a szűk helyektől. Ha feszülős cuccokat veszek föl, mindig felmegy a pulzusom az egekbe, kitágul a pupillám és teljes vészhelyzet áll be, kapkodó, ideges leszek. :D

    Szóval, félek a szűk ruháktól. Meg egészségesebb a normális, laza fazonú. (No nem arra gondolok, mikor hat számmal nagyobb melegítőt veszel, meg gatyát, s a pöcsöd kilóg, meg nem látják a kézfejed, plusz folyamatosan a nadrágszáradon taposol. :) )
  • TVelvet
    #17134
    Vegyél fél baby méretet, és tökéletes lesz az alakod.
    Viccet félretéve, hülye kérdéseket ne tegyél fel, fiatal vagy, és rögtön hipp-hopp eredményt akarsz. Ez nem villámsport, ha meg van minden ahogy kell, hónapok múlva látni fogod az eredményt, ne legyél türelmetlen és akkor jó érzés lesz az 5.-n hónapban belenézni a tükörbe hogy mennyit változtál, pedig csak a kaja van meg rendesen. és az a lényeg.

    Hozzáteszem, senki nem tudja te milyen vagy, milyen gyorsan nősz, milyen a genetikád, mit eszel , hogy eszel, mittudomén. és hidd el nem is érdekel senkit csak téged érdekeljen. off
  • plck
    #17133
    vétkeztél
  • dragon11
    #17132
    nagyjából helyesen*

    sry:\
  • dragon11
    #17131
    Akkor úgy fogalmazok, hogy nagyjábólhelyese csinálom a gyakorlatokat..

    #17130: Okés, mondjuk egy szűk ujjú póló megfelelő lehet erre, nem ?(Mármint ami a kart illeti)
  • Roger6
    #17130
    "Ez miért hülye kérdés" - azért, mert ruhában az eredmény akkor látszik, ha szűk ruhát veszel fel az ember. Ruha nélkül nézd meg a felső tested, ne ruhában nézegesd, egy kötött garbós szvetter felsőben...
  • SeanJRRussel
    #17129
    nem hát hanem hét nah.
  • SeanJRRussel
    #17128
    Sztem 3 hát után senki sem végzi helyesen a gyakorlatokat,de lehet h csak én voltam balfasz....
  • dragon11
    #17127
    M-eset hordok.
    #17125: Ez miért hülye kérdés? Utána olvastam már sokszor, minden ember más a fejlődésben, de általánosítani lehet hónapban..
  • jazzy
    #17126
    :DDDD
  • Roger6
    #17125
    Ha nagy feka-nigidi-nigger rapper cuccokat hordasz, akkor úgy 15 év. De ez milyen hülye kérdés már? Csak azért, hogy legyen a topicban élet, nem kell ilyeneket kérdezni...
  • DaemoonHunter
    #17124
    S-es merethez nem sok.
  • dragon11
    #17123
    Akkor teszek fel kérdést.:) elkezdtem edzeni 3hete komolyabban(azt jelenti, hogy terembe járok), kajára figyelek, eleget alszom és a vitaminok is megvannak. Az edzések közötti regenerációra is figyelek.. és természetesen a gyakorlatokat helyesen végzem.:) ->minden edzés után fáradt vagyok.;-p

    mennyi idő kell ahhoz, hogy ruhában látható legyen az eredmény?

    Kösz.;-)
  • plck
    #17122
    Télleg kihal a topic:D:D
  • TVelvet
    #17121
    I z o l á l t a n
  • tozo88
    #17120
    Nem az ismétlésszámon van a hangsúly, nem az a lényeg, hogy megcsinálj 10-et, az a lényeg, hogy csinálj 8-12-t de az utolsó ismétlésnél már csorogjon a könnyed a fájdalomtól, ennyi :)
  • Viktorr
    #17119
    Tricepsz bicepsz mind1.

    Bicepszre eddig 4*10 et csináltam 3 féle gyakorlattal.
    Akkor attól nem fejlődik az izom szerinted?
  • tozo88
    #17118
    Először is, tricepsz, bicepsz? Gondolom utóbbi.

    Aztán meg, első sorozat bemelegítés, hogy érezd az izmod, utána 12-15 szabályos lassú ismétlés, hogy a végén már kicsit nehezebb legyen.

    Utána olyan súly aminél 12-nél bukó van, aztán olyan aminél 10-nél, aztán olyan aminél 7-8-nál bukó és ezután pihenés nélkül vissza arra a súlyra amiből 12 ment ki és halálig nyomni, ezután még két három munkasorozat egy másik gyaksziból és kész a karedzés.
  • Viktorr
    #17117
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem.

    Kezdőknél pl egykezes súlyzós edzésnél hogyan nől jobban a kar: ha csinálok 4*12 szériát vagy ha csinálok 12*6 szériát?
  • Roger6
    #17116
    Okés, értem, jogos.
  • tozo88
    #17115
    Valóban drága a kreatin, az egyetlen dolog ami drágább mint Magyarországon, viszont ha nincs benne a listában akkor meg az lenne a baj, tapasztalat :) ;)

    De ezenkívül bármit be tudok szerezni, de ezek azok az elterjedt termékek amik olcsóbbak és jobbak mint itthon és legszélesebb körben használtak.
  • Roger6
    #17114
    "Étrendkiegészítőkben a kreatin monohidrát és foszfát forma elterjedt, igazán lényeges különbség ezek között nem létezik..." Forrás.
    Szerintem ez így kurva drága, ha 100% kreatin monohidrát porról beszélünk. Persze a transzportrendszeres cucc az más...
  • oliwwer
    #17113
    Valamilyen márkát tudnál mondani? Mert ha ilyen noname cucc akk nem érdekel.
  • Tibi7
    #17112
    És mennyire látszik meg, h így csinálod?
  • tozo88
    #17111
    Sziasztok

    Munkámból kifolyólag tudok beszerezni angliából minőségi és bevizsgált táplálékkiegészítőket.

    pl.:
    5kg 80%-os tejsavófehérje-koncentrátum 18 990 Ft csoki eper vanília málna banán
    100g Acetil L-Karnitin por 5 900 Ft
    120 db Zöld tea tabletta 2 490 Ft
    1 kg Kreatin Monohidrát 8 490 Ft
    4.54 Kg 80%-os ízesítetlen tejsavófehérje-koncentrátum 14 490 Ft
    1 kg L-Glutamin 9 900 Ft

    Ha érdekel valamelyik cucc szóljatok, kéthetente ad le rendelést a cégem.

    email: [email protected]
  • Roger6
    #17110


    Egyébként tényleg így van, én amióta nem használok szinte semmilyen tápkieget, hanem inkább figyelek a kajára, és sütök naponta kétszer, sokkal gyorsabban fejlődök. És az étvágyam is jobb. Fél órája ettem 200 g (kb) csirkemellett egy zacskó rizzsel, mellé pároltam zöldséget, és már most alig várom, hogy elteljen a két óra, és újra egyek. Pedig csak 80 kiló vagyok, vékony gyerek, mégis mindig éhes vagyok.
  • jazzy
    #17109
    csirke
  • MadRidkA
    #17108
    melyik az a tömegnövelő amiben kevésbé van cukor?
  • Freeeee
    #17107
    Naponta 2x. Lábemelés, sulyzóval felülés, oldalfelülés. Délután,kitartások ( láb 10 centire a földtől,etc...)
  • BADE
    #17106
    vki ismeri a Body Steel Gym-et Pesten?(Hungária körút,a Mexikói úttal párhuzamosan)
    Neten semmit nem találtam róluk.
    Vagyis de,úgy találtam az előbb belinkelt panaszlevelet:)
    De gondolom nem ugyanaz a kettő.