Segítséget kérek
-
#6532
"Na most az van hogy az a kártya ami a képen van az egy TV Tuner kártya(igaz régi)"
A (homályos) képen egy TV-tunerrel (szürke kis doboz kilógó BNC antennacsatlakozóval), Rage 128 grafikus chippel (fekete hűtőborda alatt) ellátott videókártya látható.
Ezeket a kártyákat All In Wonder márkanévvel hozzák forgalomba.
A következő dolgok tölthetőek le hozzá:
Knowledge Base
ATI Customer Care > Drivers and Software > Windows XP > ALL-IN-WONDER > RAGE 128 / 128 PRO >
RAGE 128 / 128 PRO
1. ATI DVD Player 5.0
2. ATI Multimedia Center 7.2 - English
3. Multi-language Support for ATI Multimedia Center 7.1 and 7.2
4. Teletext Support for ATI Multimedia Center 7.1, 7.2, and 7.6
5. Windows XP Display Driver build 6.13.3279
A 2. számú ATI Multimedia Center 7.2 segítségével tudsz televíziót nézni, a 5. számú Windows XP Display Driver build 6.13.3279 maga a driver.
Az ATI gyárt külön TV-tuner kártyákat, az egyik csoport a THEATER 550; a másik TV WONDER becenévre hallgat. De ezek külön kártyák. Lehetséges hogy az ATI oldalán a TV-tuner részhez külön driver kell, bár gyanítom hogy nem kell.
Külön "hangdriver" nem kell a kártyának - annak benne kellene lennie az előbb említett driverekben.
Szóval eléggé érdekes helyzet.
Ami még segíthet a kártya pontosabb behatározásához (ezáltal pontosabb diagnózis felállításához), az FCC-ID szám. Ez a kártyán található meg, ami alapján pontosan meghatározható a kártya gyártója, tipusa.