melyik legyen?
  • nyunyu
    #127
    Anee: Nem ertek veled egyet, huzott celeronra BOVEN eleg egy fop32-es. Mig Duronra??? Siman kell a fop38, amit az ember nem hiszem, hogy kibir. (utalom a fop32-es hangjat is, ugyhogy alaplappal leszabalyoztatom, ha 70C-nel kisebb a maghomerseklet... :-) Na ezert (is) preferalom a P3B-F-et :-) )

    Alapvetoen itt mindenki overclock manias, tehat ebbol a szemszogbol kozelitve az ember vagy 600-as, esetleg 633-as celeront vesz. (Anno tavaly juniusban csak az 566-os volt elerheto, amiatt vettem azt. Akkor meg NEM nagyon volt 600-as, plane nem alapbol 1.7V-os)
    Ugye a 100-as FSB nagy valoszinusege miatt... 733-ast biztos nem huzol igy fel...

    Sajnos nem tudom ellenorizni a 733-as cele arat, de ha azt veszem, hogy a 700-as 26e, mig a tb700 32, d700 meg 20, akkor meg mindig olcsobb a cele2+alaplap.
    Plane, ha van mar cele2 fogadasara alkalmas alaplapja az embernek, mert akkor ugye ennek az ara 0 Ft, mig AMD platformra attereskor siman 10-et rafizethetsz az intel alapu lapodra...(uj AMD-s minusz hasznalt inteles...Es az afarol meg nem is beszeltem.) Ezt ne felejtsuk el!!!

    Es itt van a kutya elasva. Ha valakinek regebbi celeronja van, akkor annak nem biztos, hogy megeri atterni.

    A tb800-as arabol meg kijon egy 650 koruli p3.
    Ha azt meghajtja az ember 133-on, akkor 864.5 jon ki, ami mar osszemerheto egy 900-ra huzott tb800-zal. Tudom, hogy tovabb is huzhato a tb, de meg MINDIG NEM KELLETT alaplapot cserelni!!!

    Persze ez az egesz, amirol irtam csak akkor all fenn, ha mar MEGLEVO p2-es lappal rendelkezik, igy az alaplap MEGUSZHATO!!!