lézeres-szem-műtét
  • Marcipáncica
    #839
    Sziasztok!
    Kopkopkop köszi a bíztatást, lassan 2 hónapos leszek, pár nappal ezelőtt még mindig hasonló volt az állapot a legutóbbi kontrolléhoz, azaz életlenebb bal és egész éles jobb szem. Ha február végéig nem javul
    a helyzet, akkor újraműtés lett beígérve. Állítólag egyszerűbb (meg rövidebb is) mint az eredeti, mert most már nem vágják körbe a lebenyt, meg vákumoznak csak felszedik a letapadt lebenyt, de engem ez annyira nem nyugtat meg, hiszen ez is elég durván hangzik... hiszen már elvileg letapadt... egyszerűen csak feltépik??? Jobb bele sem gondolni, súlykolom magamba hogy lesz ez még élesebb is és nem kell a műtét!! remélem bejön! :D
    A doki-ajánlást megköszönöm, de sajnos ezen már túlvagyok, jelenleg teljesen a Szentkirályi Béla doktorúrhoz "tartozom", a szemnyomás gondok után úgymond kisajátított. Amúgy előtte több dokinál is voltam az OM-en belül, és nekem a Sipos doktornő volt a legszimpibb. (Akit ajánlottál, őt pont elkerültem.)

    A fájdalom témakörhöz:
    Találkoztam olyan (hímnemű) PRK-ssal, aki műtét után saját bevallása szerint egy hétig a falat kaparta, és ki sem tudott jönni a lesötétített lakásból, de olyannal is akinek egyáltalán nem fájt, csak másnap kicsit könnyezett a szeme... mázlista :D
    Nekem a fájdalommentesnek kikiáltott IntraLasik után is sikerült egy jó kis zúzós cca 2 órát kikapnom, legszivesebben kikapartam volna a szemeimet míg hazaértünk, aztán az altató és fájdalomcsillapító + alvás kombó után mintha elfújták volna. Szóval ahány ember annyi féleképpen reagál a műtétre. Ha az ember a rosszabbra készül, max kellemesen csalódik. :P