lézeres-szem-műtét
  • gfkid
    #1022
    A Focus Medical tapasztalatom több mint lesújtó.
    Én tavaly tavasszal szántam rá magam erre a kezelésre.Intralasik-ot választottam a Focus Medical klinikán. Magas dioptria (-6)és cilinder(-3.5) értékkel.Most per pillanat ott tart a dolog hogy a várt eredményt nem érte el a kezelés és a garancia ha én fogom most kiharcolni semmit nem ér.A jobb szememen -1 feletti cilinder maradt ami bőven meghaladja a garanciát.Be is hívtak utókorrekcióra ,vizsgálatok sorozata,nyugtató,papír aláírás...de hidegzuhany..a műtét előtt tíz perccel hazaküldtek (!!) mondván ez jó és bocs,de választhatok egy napszemüveget fájdalomdíjként. Ha nem lenne kézzelfogható bizonyítékom én magam se hinném el most annyira sokkoló ez.
    Na erre nem számítottam amikor kifizettem a kezelést.
    A főorvosnő az első kezelésnél alul korrigálta a dolgot most meg nem vállalja fel a hibát.
    Én nagyon fel vagyok ezen háborodva és joggal,egy év várakozás után hogy kialakuljon a látás most azt mondták hogy ennyi.
    A kezelésre mellesleg örök garanciát vállalnak de ebben erősen kételkedek ezek után. Ügyvéd lesz a dologból azt látom.
    Ezek után senkinek nem ajánlom.
    Akit részletesen is érdekel a focus-medical.blogspot.hu címen elolvashatja miről is van szó.
    Ezért a hercehurcáért ahogy bánnak az ügyféllel(ügyfél mert ez vállalkozás és nem TB) én ma nem fizetnék ki félmillió forintot az biztos.