Motorsportal | F1 Hírek | Hirado.hu/F1 | Boxutca fb | Wéber Gábor fb | Nagy Dani fb | F1 reddit | Motorsportstats | Formula Podcast-
#98324
Látszik még nem néztél szét az országban. A TE országodat úgy hívják hogy Magyarország, a 10 millió lakosú futballista és bírák hazája, ahol semmi más nem létezik csak a futball... Látod Viktorka is elintézte...több milliót/ milliárdot belebasz az állam a fociba mert Viktorka szereti a focit...Ahelyett hogy a technikai sportok fiataljait nevelnék ki, de jó, ne csak technikai sport legyen hanem ott a vízilabda, kézi, kosár, jégkorong etc.etc.etc. VILÁG szinten...mondom VILÁG szinten vagyunk elismertek ezekben a sportokban.
Most néztem meg nem rég frissült a FIFA ranglistája. Magyarország 62.
Bosznia, Benin, Mali, Bolívia, Litvánia...és még sorolhatnám...
Részlet belőle:
60 Austria 536 8 Up 57
61 Benin 535 -1 Down 4
62 Hungary 534 -5 Down -31
63 Cyprus 523 4 Up 37
64 Iran 522 -3 Down 1
Tudom hogy képes lenne Magyarország fiatalokkal összehozni egy olyan válogatottat ami sokra vihetné. (kapásból az U20as fiúkat apró módosításokkal már rég a NAAAGY válogatottunk elé tettem volna).