#98210
Alonso nem volt előrébb, ráadásul ez korántsem jelent semmit, ha valaki belső ívről fék nélkül belerongyolna egy kanyarba ott sem lehet azzal védekezni hogy ő bárhol előrébb volt és ezért a másiknak kellett volna vigyáznia rá.
Egy előzés akkor van befejezve ha a teljes autó elébe került a másiknak, akkor sikeres volt próbálkozás. Ennek amit Alonso csinált semmi jövője nem volt, nem mondom talán egy Chandok megijedt volna és hajlandó elrontani a sikánt csak azért hogy Alonso megelőzhesse, de egy átlag versenyző nem csinál ilyet.
Kubica volt pozícióban előrébb, és ő volt az ideális nyomvonalon, egy szűk sikánban nincs értelme kivűlről támadni.
Az meg hogy kiesett Kubica....hát Kimi is kiesett Spa-ban, és ott Hamilton vissza is engedte egy teljes autóval mégis megbüntették.