• Totti5
    #88381
    Úgy tűnt, hogy az újdonsült világbajnok Jenson Button nem ünnepelhet ma este Brazíliában a csapatával, mivel a brit versenyzőnek szponzori PR rendezvényen kell megjelennie kedden - Európában. Ahhoz, hogy az eseményre időben érkezzen, ma este kellett volna egy menetrendszerinti járattal távoznia a dél-amerikai országból.

    Ám eközben a British Airways gépével műszaki problémák adódtak, a repülő javításra vár és a reptéren vesztegel. Ezek után a brit versenyző csapattársa, a bajnoki csatában éppen ma alulmaradt Rubens Barrichello felajánlotta, hogy Button és édesapja maradjon az országban éjszakára, és holnap reggel a brazil versenyző magángépével repüljön Európába.

    A nagyvonalú ajánlatnak köszönhetően Button ma este a csapattal maradhat, s közösen ünnepelhetik a versenyen bebiztosított két világbajnoki címüket.

    Button kedden kora délután a Kentben található Bluewater Shopping Centre-ben már mint friss világbajnok vesz majd részt a Virgin Media rendezvényén.