• b-type
    #85082
    Elképzelni azt is ellehet hogy csak a jegyeladások miatt harangozták be :)
    Azt tudom hogy én mint csapatfőnök (már ha az elnnék) sem ültetnék tesztpilótát ha van egy MS-m aki visszajönne (pedig aztán Hamilton drukker vagyok és soha nem voltam MS drukker :) ).
    ...éa MS helyében meg ha vissza akarnék jönni akkor nem élnék kifogással, visszajönnék és a töle megszokott tempóban felfejlődnék...teljesen hidegen hagy a médis és bármiféle bírálat...elvégre ennyi idősen két év kihagyással, az is teljesen jó válasz az esetleges haramtosabb eredményre, hogy nem indult el a 'hangya'...nem vagyok már olyan gyors mint szeretnék.
    ..vagy idegen az idei autó.
    De egyébként a saját véleményem az az hogy MS elkerülhetetlenül felfejődne újra a leggyorsabbak közé..és elég hamar. Nem lenne szükség semmiféle kifogásra, elmondja ami van aztán ha a média piszálódik akkor újra elmondja ami van :))