• edeleny
    #47073
    Hogy igazábol mi is történt a Ferrarikkal,azt csak ök tudják,és esetleg lehet még néhány csapatnak sejtése.
    De,a Renault is mondogatta eleget,hogy öket nem vetette vissza a trükkös lengéscsillapito hiánya,(a végén már ök maguk se hitték el),ugy hogy bármi lehetett.
    Kimi a beállitásokra panaszkodott,Alonso meg elmondta,hogy mivel az edzéseken max 8-10 körös etapokat mennek,senki sem tudja,hogy fognak viselkedni a gumik ezután.
    Egyébként ezt a beállitás dolgot nem értem.A Ferrari egyébként is mindig arrol volt hires,hogy már a futamokra 80%-ban beállitott autoval érkeznek.Most mi volt,mit csináltak pénteken 3 órán keresztül?
    Ha a többiek teljesitményét nézzük,akkor nem nagyon lehet a külsö körülményekre fogni a dolgot,mert ök azt futották,amit a teszten,és az edzéseken.
    Nyilvánvaloan a Ferrarinál változott valami,ezért gondolok én a padlora,mert mint a Renault a lengéscsillapitoját,igy ök is beletervezték ezt szervesen az idei autoba.
    Még egy dolog,a pár körös idömérö,és a sok körös verseny beállitások között a hasmagasság,a futomü,és kis mértékben a szárny állitások a külömbségek.
    Persze az is lehet,hogy egyszerübb,prozai okai vannak az elmult heti történéseknek,ez majd kiderül Shakirban.