• repvez
    #182004
    Azért én ezt a szabályt is megvizsgálnám vagy modositaném .Mert oké, hogy van egy minimum sulyhatár amit be kell tartani , de lemérik vagy le kéne verseny elött mérni és ha ott megfelel akkor induhat. Verseny után miért nem zárják ki azokat a versenyzőket akiknek az autojárol letörnik ez az , azok is biztos néha elérik az 1-2 kilot, enyni plusz ráhagyás biztos nincs egyik autoban sem, hogy igy is megfeleljen a minumum sulyhatárnak.
    A másik, hogy a verseny után összegyujtott gumidarabokkal egyutt mérik a kocsikat ,igy ha valaki mégis direct könnyebb autoval versenyez, de a végén felszed sok törmeléket akkor nem derül ki a trükközés.

    Miért nem ugy mérik le verseny után a kocsit, hogy kerekek nélkül? a kerekek amugy sem a csapathoz tartoznak hanem a pirellihez, ha azok nem a megfelelö sulyuak az nem a csapat hibája. De van referencia érték azt hozzá tudják számolni .

    Azt ezek szerint nem veszik figyelembe ha esetleg a pilota többet veszit a sulyábol mint kéne és emiatt megy le a sulyhatár alá?
    Arról nem is beszélve, hogy ez nem a pilota hibálya, buntessék meg a csapatot és ne a pilota eredménye változzon.

    Ezért mondtam régebben is, hogy külön kéne választani a csapat és a pilota VB pontokat és amikor a csapat hibázik a csapatpontokbol kerülne levonásra.

    Ebből is látszik, hogy sok a megválaszolatlan kérdés és a hiba esélye.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2024.07.28. 19:56:25