• repvez
    Szüli
    #181006
    Sajnos igen. ÉS még mindig bosszantoak azok az indokolatlan belenyulások a versenybe.
    LEc kiállásakor is miért kellett a VSC? belso oldalán az egyenesnek egy megnyitásnál a palánktol védve miért kellett, simán visszatolták volna sárha zászlo alatt is.

    Aztán az elso körökben 2 körig ott volt a szárny darab a plya szélén, lett volna 1,5 perc mire a mezöny vissza ér és nem lehetett beszaladni 10m-t a pályabironak ,hogy elvigye?


    A Mclaren nem tudom, hogy mit csinált mert ha fejlesztett a kocsit és igy lettek lassabbak mint tavaly akkor ahhoz tényleg nagy tudás kell.
    Ha viszont tényleg fejlödtek ,de a többiek meg ennyivel jobbak lettek akkor meg azért kellene elgondolkodni .
    Pedig már kezdtem bizakodni, hogy idén már jobb eredményt érnek el, hiszen tavaly is volt már pár dobogós helyezésuk és 1-2-be is voltak. és innen a mezöny végére esni azért nagy csalodás.

    Persze ez még csak egy verseny, de akkor is.

    Ja és a buntetések, jó lenne ha végre lenne már külön csapat és versenyzo bunti is. Occon esetében nem tudom, hogy melyik volt, de azért többször egymás után ugyan azért ne adjank már buntetést.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2023.03.05. 18:35:02