• repvez
    #180215
    én sem azért mondtam, hogy elfogadott lenne az, hogy sértő modon használjuk, de ha abba a raszba tartoző használja saját magára ezt a kifejezést akkor te mint kivulállo miért nem ? ez olyan mint a cigány, egy fehérnek csak romát szabad mondani, de ö magát meg cigányozza,

    Meg azért különbséget kellene tenni aközött, hogy mikor és hogy milyen összefügésbe, mert ha te is belerugsz az ágy sarkába és káromkodsz egy cifrát amibe megemlitesz egy vallási személyt és akkkor valaki amiatt kirugat az állásodbol ,mert megsértetted az istenét? ez sztem nagyon nincs helyén. vagy a másik meg lefejez vagy felrobbant miatta. azért ne legyen már ennyire érzékeny vlaki, hyg nem tud elnézöbb lenni ilyen esetekben, és ahogy irtam, a vigjátékokat is teljesen megölték ezzel, mert nem lehet senki sztereotipiájára épiteni poént mert egyből peticio, tiltás és egyebek lesznek érte, ezért márcsak a böfögő hányó alpári poénok mennek.
    Annyira toleránsak ,hogy a normális gondolkodásu embereket akik nem értenek velük egyett azokat diszkriminálják.