• gpFan
    #170295
    Csak annyit, hogy a demokrácia - pld. a társadalomban, szavazásokban - nem biztos hogy a legokosabb, legjobban látó vélemények kerülnek többségbe. Arra hivatkozni, hogy 80% nem tartja jogosnak először is egy légből kapott adat, ami csak azon alapszik amit a sajtó online F1-es oldalak nyomnak - de persze ki az aki megmondja, hogy az pont 80%, vagy a körül éppen.
    Másik dolog, hogy az emberek többsége nem jó megfigyelő, nem jó következtető. És az egyik legnagyobb hiba a legtöbb embernél - nem én találtam ki - az hogy csupán egy, vagy nagyon kevés tényező alapján hoznak íteletet. Ez itt nagyon látszik. + még ignorálják a konkrét, alapozott, még videóval is megerősített argumenseket is. Vagy gúnyt űznek - végtelenül nem eredeti, sokszor szándékosan sértő, alacsony szintű szöveggel. A lényeg az, hogy ne mondd sose, hogy tévedtem, esetleg jobban meg kell nézni ...

    Én láttam többször is Vettel leszorítosdiját az utóbbi években - ez most pont az volt. Általában megúszta. Bár nem győzelemért menő küzdelmek voltak, mint most. Hamilton is csinált hasonlókat. De itt konkrét eset volt, a bírák dolga azt büntetni vagy elengedni, nem a múlt hibáit korrigálni.
    Szánalmas ekkora pontkülönbség mellett ekkora felhajtást csapni, főleg egy vezetői hiba után. Pardon, 2 - egy a pályaelhagyás. 2-ik az a rálegyezés . Vettelnek nagyon fáj hogy nem győzött, és ebben benne van a pocsék Ferrari idén nagyban, Talán neki is a Renaultba kellene menni ... Voltak már 2x VB-k Alonsóval. Ragazzi helyett jöhet a garcons. Pályaelhagyás helyett mizéria elhagyás