Motorsportal | F1 Hírek | Hirado.hu/F1 | Boxutca fb | Wéber Gábor fb | Nagy Dani fb | F1 reddit | Motorsportstats | Formula Podcast-
#168647
elbaxták a kerékcseréjét, volt már ilyen.
ráengedni nincs sok értelme, mivel Verstappen elengedi azt kész, látszik a tempókülönbség, utána meg már ha nem távolodik el akkor megkapja a kéket és kész. Onnan meg már vége.
Sztem ez az aminek látszik, Ocon-nak itt ment volna el a pontszerzés lehetősége ha beáll Verstappen mögé, pláne ha lemarad annyira hogy a gumija ne menjen tropára, akkor megkapja a kéket Hamilton miatt is,...akkor tőle is lemarad..aztán ennyi volt a szuperlágyas taktika.
Ez a nem topcsapatok nehézsége egy versenyen amit látunk.
Valóban nincs új infó, de jó volt látni...a másodpercek ugyan úgy pörögnek hátul mint elől...mindenki valakivel versenyben van, és teszem azt dollármilliók múlnak azon hogy a tabellán hol végeznek a közvetlen riválisukhoz képest...a pénz meg kb. minden a középcsapatoknál, ezért is férnek be náluk fizetős versenyzők.
Szal a videót megnézve, maximális együttérzés Ocon-nak ....egészen az ütközésig.