Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • Baker2
    #49491
    Az Infinite Warfare topikban Neked címeztem ezt a kommentet, de olybá tűnik, valahogy nem olvastad el, de így most bemásolom: "Ugyan nem ide tartozik, de ha már ennyire ki vagy akadva a melós dolgaimra: tavaly júniusban jöttem haza 3 évnyi kemény külföldi meló után a családom és a honvágy miatt. És mivel Neked nagyon fontos a meló, azelőtt is dolgoztam, sőt, most is dolgozom. Ebből adódóan nem szorulok kunyerálásra. Egyéb kérdés az ingyenélő koldulással kapcsolatban? Ezzel a hozzászólással inkább te voltál szánalmas a sokéves átlagnál...".

    Logan: sehol nem írtam, hogy hivatalos buliról van szó, nem is értem, mi a francért kell ilyeneket kitalálni. Egy srác küldte, akitől a CoD AW programot is vettem anno, bár az nem 95 volt, hanem csak a fele. Amit megírtam, megírtam, tőlem mondhattok bármit, leszarom. Kamuzni pedig nem kamuzok. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 13:18:14