Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • DOGMAN
    #3702
    Figyi ez úgylenne érvényes hogyha én találnék egy cipőt az uccán, megnézném nincs-e a neve beleírva a neve, majd fél napig kiáltoznék a környéken, hogy "kié ez a cipő vazzeeeee?????"
    Azt mivel nem jelentkezik senki akkor felvenném :DDD

    Te a fordításodat magadnak csinálod???
    Azzal hogy nyilvánosságra hozod, nem mondasz le arról hogy más is használja????
    Vegyétek tudomásul az internet mindenkié, és más dolog a tiszteletlenség, a pofátlan lopás, és más a más munkájának megbecsülése (ha szar lenne nyilván hykao sem akarná betenni a sajátjába)
    Szóval te azt mondod hogy amit lefordítaz az a te tulajdonod??
    A fordításod az bitek meghatározott sorrendű variációja, összessége mint tulajdon fizikailag nem is létezik, csak mint a te szellemi terméked.
    Én pl azt a pár (5-10) kis programot amit eddig írtam (mp3tag editor, logoszerkesztő, filmfeliratozó, mikor még nem volt DivXG400, stb), és be fejezve a "világ" rendelkezésére bocsátottam, azt is free softként jelöltem meg nem írtam hogy a tulajdonom, és leszarom hányan másolják át, pedig rengeteg munkámat, tanulást, és időmet vertem beléjük.
    Azért készültek, hogy MÁSOKNAK jobb, könnyebb dolguk legyen, és nem azért hogy a nevemmel villogjak...
    Ha pl valaki csinálegy fasza fordítást egy gémhez és nekem nem teccik, átírogatom, majd ahaveromnak azt ajánlom/adom mert szerintem az jobb akkor én már merényletet követtem el ellened???

    Hehhhe, és nem kell megsértődni, és nem kell félreérteni, én nem az idegen tolakkal ékeskedőeket védem.Azoktól én is idegbajt kapok, free software rulz.