Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • balu
    #24150
    erdekes:
    http://hungaryan.atw.hu/
    ------------------------------


    Csernus (üzenete:)
    17:03:59 Sat Mar 26 2005
    válasz?

    -=S.L.A.S.H.=- (üzenete:)
    17:26:11 Sat Mar 26 2005
    Nem süjedek le olyan szintre mint amilyenen te lépkedsz. Ez gyerekes viselkedés szerintem nem pedig felnőtt légyszives nem ilyen véleményre gondoltam. Trágár beszéd nem helyén való szerintem egy veboldalon ezért töröltem az üzeneteket.

    Admin.

    csernus (üzenete:)
    18:25:16 Sat Mar 26 2005
    Mi volt trágár az üzenetemben? Ismered szó jelentését?

    Csernus (üzenete:)
    18:33:37 Sat Mar 26 2005
    Üzeneted meghaladta az 1024 karaktert!

    Csernus (üzenete:)
    18:34:06 Sat Mar 26 2005
    Cimbora !

    Ha nem birod a józan kritikát akkor ne kérd.
    Második üzenetemben kifejtettem hogy szerintem mi a hiba abban az üzenetben sem volt semmi sértő. Ha egyszerűen nem szereted hogy kritikát kapsz akkor kapcsold ki ezt az egészet mert igy értelme nincs csinálni. A hozzészólásommal csak segíteni akartam , de Te ugynézem menthetetlen vagy. Töröld csak nyugodtan ezt az űzenetet is bár ebben sincs semmi trágár.
    És ha már homár azért mielött elolvasod remélem okulsz belőle:

    folyt---->

    csernus (üzenete:)
    18:34:19 Sat Mar 26 2005
    - Nem tudtok helyes írni!!!!!! Az osztály nem \"J\". Bár nem játszom PC-n de ezek után megnéztem a magyarításaitokat és azok is teli vannak SÚLYOS hibákkal. Ha még csak elütésröl lenne szok akkor semmi gond nem lenne de a hibáitok a magyar nyelvet szégyenítik meg. Ezeket a forditásokat nagyon sokan letöltik és max azok az emberek csak röhögni fognak rajtatok. Amit kiadtok az kezetekböl az titeket minősít.

    És mielött felhúznád az órod és gyakorolnád a lapodon hatalmadat ( ami joggal megillet ) gondolkozz el mindezen.

    Máskülönben minden tisztelem azoké az embereké akik ingyen végeznek munkát a köz javára így csak bátorytani tudlak kis barátom, hogy ezt folytassátok mert a köznek ez valószínüleg jó. De könyörgök egy kicst nagyobb profizmust vigyetek bele. Mielött valamit kiraktok olvassátok át párszor , hogy ki lehessen szűrni belőle a nyelvi hibákat.

    Nu pá.

    ( nyomd meg azt a record törlő gombot had szóljon )

    csernus (üzenete:)
    18:34:34 Sat Mar 26 2005
    1024 karakter eh