Játékmagyarítások fóruma
Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)
Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.
Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)
Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.
Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
-
#17546
Te megfeledkezel valamiről - a magyarítást 90%-ban én készítettem. Sőt, úgy válaszolsz a hozzászólásomra, hogy meg sem próbálod megérteni az indokaimat!
Sajnálom, hogy ilyen vagy, mert ezzel egyúttal másoknak is ilyen példát mutatsz - beletúrok más munkájába, megkeresem a hibáit, majd felteszem azt újra, s bár a "plakáton" ott az eredeti készítő neve, de alatta azt hírdeti, hogy ő bizony kijavította a "magyartalanságokat".
Az álszent szöveg, miszerint ezt azért csináltad, hogy jobb legyen vajmi keveset ér a szememben. Egyszerűen beletúrtál abba, amibe nem kellett volna.
Mint azt már írtam, el tudtál volna érni szeptemberben, nem kellett volna ad hoc bejelenteni, feltenni a "javított" magyarítást!
Ja, és még valami:
A hozzáállásod alapján az alábbi szöveg - mely MINKET, fordítókat "véd" értelmét veszti (Az idézet a Max Payne 2 HUN MOD szerződése):
"A TELEPÍTŐ JELSZÓVAL VÉDETT!
HA NEM A MEGFELELŐ HELYRŐL TÖLTÖTTED LE, A JELSZÓ HIÁNYOZHAT, EMIATT PEDIG NEM TUDOD TELEPÍTENI A MAGYARÍTÁST!
A telepítés alatt álló program ill. magyarítás és azok összetevői .:i2k:. + GHT jogtulajdonát képezik!
Bárminemű, azokat érintő módosítás, terjesztés (adathordozón, interneten) csakis a programelemek, képek és szövegek készítője, azaz
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2003
ill.
a GameHunter Team
irásbeli engedélyével lehetséges, miközben a velük kapcsolatos minden internetes és terjesztői jogaikat továbbra is fenntartják!
Tehát:
- a fájlok nem terjeszthetök más neve alatt!;
- a fájlok és a telepitő nem árulható pénzért és adathordozókon!;
- a telepítést követően a PC-n lévő fájlok nem módosíthatók későbbi - saját néven való - terjesztés céljából!;
A készítők ezúton biztosítanak afelől, hogy az anyag nem tartalmaz semmiféle szexuális utalást, reklám- és vírusanyagot. Ezt teljesen a vírusmentes környezet és a hozzáértő ellenőrzés szavatolja.
Amennyiben mégis vírussal fertőzött, vagy használhatatlan anyaggá válik a telepítő, annak forrása valószínűleg:
- az adathordozóra felmásoló számítógép (amennyiben iskolában, védtelen gépen dolgozva töltötted le és vitted haza a fájlt)
- a nem megfelelő védelemmel ellátott saját, otthoni PC.
Bármi, ezen okokból előforduló kárért nem vállalhatunk felelősséget!
Hibabejelentések az elérhetőségeken lehetségesek:
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2003
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Http: http://user.sync.hu/imyke2000
GameHunter Team - Methos
Http és Fórum: http://www.gamehunter.hu
----------------------
Pécs. 2004. január"
Remélem, ezt meg tudod emészteni.
Ugyanis, ezek után, bárki jöhet a Te indokaiddal és módosíthatja BÁRKINEK a munkáját azzal a kifogással, amivel Te is véded magad.
Hevesi Janival pont az ilyenek ellen ágállunk, szemelőtt tartva saját és a Többi - ideértve ugye téged is - fordító jól felfogott érdekét és támadjuk a magyarítások lopóit, módosítgatóit!
Ezek szerint, Te is közéjük tartozol...
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------