Old Game, mert régen minden szebb és jobb volt :)
  • Lacc
    #403
    Nnna, újabb bejelenteni valóm van, végignyomtam! =)Nagyon király game, egy csomó jó ötlet van beene! Pl. hogy vehetsz saját hajót, vagy hogy van benne egy rakat jármű, amibe benzin kell, nagyon hangulatos! Tényleg sokkal nehezebb, mint a 2. rész, de szerintem egy kicsit rövidebb is, de ez mind1. Egy rész azért volt, ahol azt hittem, kihajítom a monitort az ablakon, mikor a teleportation centernél (vagy a másik erődnél, már nem tudom), a rabibunny ás egy lyukat, amibe bele kell esni. Na ott előbújt nekem egy idióta nagyszemű torz izé egy gödörből, és folyton nekemszaltózott! Na ott azt hittem, agyvérzést kapok! Aztán nagy nehezen megcsináltam... De a mentési rendszer több mint érdekes =). Mentek egyet a templom elején. Megcsinálom a tempolomot, ott is mentek egyet, és kilépek. Eztán visszalépek, akarom folytatni a templom végétől, erre berak az elejére! Azt hittem dobok egy hátast, de azért megnéztem azt a mentést, amit még a temlom elején csináltam! Hát mit látok?? Ott vagyok a végén? És innentől kezdve, mindíg, mikor mentettem egy újat, az a mentés mindíg a templom elejére rakott vissza, akárhol is mentettem! Viszont a templom elején készült mentés mindíg automatikusan lementette az állásomat, úgyhogy egy idő után fel is hagytam a mentegetéssel. Ráadásul úgy mentett, hogyha teszem azt, bementem 2 lóherével egy erődbe, ott meghaltam, visszarakott a mentés a képernyő elejére, újra 2 lóherével de minden ajtó nyitva volt, amit előzőleg kinyitottam, minden ellenfél halott volt, akiket kinyírtam! Ez olyan, mint egy cheat! =)