Bukott Killer/Morder CD-iro
-
mutyi #877 Sziasztok!
Első rendű vádlott nem fellebez, mert nincs értelem. Előzetes mentesítést kapott és ha fellebezne akkor az ügyész kérné a jogerős ítéletkor hogy azt szüntessék meg.
Véleményem az hogy hozzá nemértő emberek ítéltek el itt mindenkit. Sajnos egy olyan ügyben kellett ítélkezni a tisztelt bíróságnak amelyről halvány lila gőzük sincs. Csak a szakértő véleményére hallgattak és nem érdekelte őket hogy mi mit mondunk.
Azaz minket hülyére vettek, végül is 100 emberből csaknem az összes informatikában tölti mindennapjait.
Ráadásul még a szakértő véleményét sem nézték mindig ugyanis az az utolsó kiegészítésében tisztán leírta hogy vannak programok melyeket még ki sem adtak a vádban leírt időpontban.
Ettől függetlenül minden progi fel lett róva.
Ennyit a demokráciáról és a magyar igazságszolgáltatásról.
Nexus: jó hogy felvetted a kapcsolatot az országgyűlési képviselővel, hátha lenne már valami ami megakadályoza ezt a tűrhetetlen magatartást,amit a rendőrség, a bíróság és az ügyészség folytat.
Egyébként nem kaptunk arra sem választ miért csak 100 ember volt a tárgyaláson és miért nem az öszes, ugyanis többen voltunk ám jóval.
Ugye ugye,itt a supergamezen is van egy ilyen személy és szerintem olvassa is.
Üdv:Mutyi