FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]
Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
-
#6851
JAEgy kis szösszenet akik nem értenék a filmet néhány alap dolog hozzá:)
Remélem nem sok hülyeséget írtam ha igen szóljatok é javítok:)
Akkor röviden a filmről
Sok sok spoilerrel a játékhoz
Ugye a Játékban Clouddal és csapatával küzdöttünk a Shinra enterprises majd Sephirot az egyik Ex-Soldier ellen aki bosszút esküdött Shinra Ent. majd az egész emberiség ellen miután rájött, hogy ő egy kisérlet eredménye és emlékei és élete szinte mind hamis. A Shinra a föld életerejéből táplálta hatalmi törekvéseit a lifestream kitermelésében monopóliumuk volt (tönkrevágták a földet s a hatalmukat arra használták, hogy ezt eltusolják.). A Játék végén a Shinra rmbadől Sepiroth elpusztítása közben de áldozatokat is követelt. A háttérinformációk közül kiderül, hogy Aerith és Sepiroth is egy Jenova nevű lény akit mothernek hívnak többször is az ősz hajú ipsék (aki azért jött a földre, hogy megbüntesse az embereket amiért a világ lifestreamjét felélik) klónozott másaik de életük teljesen máshogy alakult. A Soldierek pedig olyan emberekakik jenova sejtjeiből örököltek néhányat mikor Jenova elpusztult.
Nos a Film ott kapcwsolódik be, hogy Mikor Shinra elpusztult Aerith és Sepiroth meghalt azután két évvel szinte megállt az idő és a fejlődés a világban.. megjelent egy rejtélyes betegség. A neve: GeoStigma. azért hívják így mert egy feket nyomot hagy az emberek testén a karjuktól felfelé a tenyerükből indulva és a homlokukhoz érve valamint a bolygó bosszújának tartják azért amit a Shinra Ent. oly sokáig művelt vele.
Nagyjából ezzel így már érthető a story.. Ja és Kaddaj bandája azért hívja Cloudot Big Brothernek mert minden soldier ugyanugy sejteket kaptak Jenova-ból és ezért egyfajta testvériség van köztük. Ezzel akarta kifejezni Kaddaj és a rendező, hogy ők is Soldierek. És hogy Motherhez azaz Jenovahoz tartoznak.