FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]
Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
-
Prof William #65095 "Nem csak majdnem hanem meg is tették(író beleírta) csak az anyaországban a nagy felháborodás miatt kivették a félreérthetõ jeleneteket."
Jaja a híres 16.5 -ös fejezet. :)
Benne volt az eredetiben de japánban éppen hogy a SAO FANOK! voltak piszkosul felháborodva, hogy az író bemocskolta Asunát (not pure)ezért kelett kivenni ezt jelenetet. Valamiért az otaku közönség teljesen megőrül, ha egy karakter így jár. Azt hiszem ez a szexuális érintetlenség(tisztaság) hozzátartozik valahogy az ilyen karakterekhez.
Mint amikor valami idoltól elfordultak, mert hogy barátja volt.
Vagy mint a Sacred Blacksmith mangában ahol a fekete lovag miután szarráveri még meg is erőszakolja Cecilt de nagy fanrage meg aláírásgyűjtés miatt vagy 3 fejezettel később "érdekes" módon egyszer csak kiderül, hogy jé mégsem erőszakolta meg csak Cecile azt hitte.