FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]
Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
-
#55012
Nekem a Zetsuen no Tempest jobban tetszik eddig mint a Code:Breaker.
A Tempest-ben nagyon bejött ez az epikus hangulat, ezzel a teátrális színészkedéssel, a zenekari háttérzenével, meg a Shakespeare idézetekkel. Tisztára mint a Death Note amikor Dies Irae kántálás közben suhogtatja a tollát, vagy amikor a Legend of the Galactic Heroes-ban a Beethoven V.-re pusztítják egymást az űrhajók.
Persze ha nagyon belegondolunk elég gagyi ez a fajta "epikus" nagyzolás, de legalább itt elég jól van megcsinálva hogy ne kelljen nagyon belegondolnunk, mert még tudom az agyamat kikapcsolva élvezni.
Ehhez képest a Code:Breaker jóval átlátszóbban shonen, nem tudom anyira kikapcsolni az agyam hogy ne érződjön hogy az egész csak olyan formulákból van összerakva amiket egy 12 éves menőnek képzel.