kep
FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]

Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
  • Ruley
    #44448
    Madoka:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fontos különbség a witchek és a démonok között az hogy mivel az utóbbiak függetlenek az emberektől, most már a mahou soujo-k nem tudnak simán kétségbeesésből boszorkánnyá változni, csak akkor halnak meg ha harcban esnek el. Vagyis Charlotte nem ölte meg Mami-t, és Oktavia nem ölte meg Kyouko-t.

    Az egyetlen halott Sayaka, aki így simán harcban meghalt a fiúért, csak most nem vált Oktavia-vá, de önként választotta ezt.

    Én a végén úgy értettem hogy MINDEN mahou soujo egyesül a Madoka entitással ha elesik, nem csak Homura, neki csak azért változott meg a fegyvere mert ugye az új világban nem volt Madoka akit megmentsen, így más kívánsággal vált mahou soujo-vá tehát nem az időmanipuláláshoz van köze.


    Zomil, Nagypénteken Jézus kereszthalála történt, a feltámadás 2 nappal később van, de ez részletkérdés, attól még tényleg ehhez a gondolatkörhöz kötődik.