#14374
Aspy szeretnék egy huzit nm ACT2ig minimum. Annyi cuccok nélkül is menne nem? :)
Vagy ameddig megy cuccok nélkül, vagy amit kérsz adok addig.. van pl. egy spiritem is, nem kellett még senkinek :D
Ha nem megy, akkor np. De 1. szinttől akarok holy freezes csókát fejleszteni. :)
Csak így nem látom majd a normal gémeket... hm hm... Ha valaki kezd velem egy új ilyen karit, akkor tudunk együtt menni, v. máshogy megoldjuk együtt, akkor menni fog.
És akkor megnyugszom :)))))
Amúgy eladtam MALért a 47es WT-t is, így 47tel kevesebb az MFem. :(
Lehet ezért nem esett semmi jó. :P Sandstorm lenne az ideális, mert helyre billentené a poison resistemet, és nem -37tel kéne mászkálnom hellen. :PP
Csak hát ugye 40-45 MF... :) Bár nem tudom mennyit számít, Shakoban van 50 (de lehet beleteszek ptopazt, de lehet hogy valami mannanövelőt inkább, vagy umot), skullderben van 106 (ebbe is valami mannanövelő kéne, vagy pl. um :D), meg gheedben 24.. meg van 2 3 MFes SC is... De lehet jobb lenne WTvel, akkor átlépné a 200at (hátha töréspont :P)