• defiant9
    #143
    1. Ezen pont továbbra is hazug állításodról szól. Nem változtattam meg semmit a kijentéseden, soha egy szóval sem írtam hogy a 2 milliárdos költség gazdaságilag működőképes lehet. Mivel egyetlen mondatot sem tudtál beidézni ami az állításod alátámasztaná, így megállapítható hogy ismét csak hazudtál.
    2. "emlékeim szerint nem csak a szünetmentes energiaellátást vetettem fel"
    OK. Kérlek listázd prioritási sorrendben a végtermékárat növelő várható addicionális költségelemeket.
    Állításod teljesen egyértelmű volt: kereken 50.0% az esélye hogy drágább lesz. Honnan vetted ezt az értéket? Miért is sunnyogsz el folyamatosan ezen kijelentésed alátámasztása elől? Kijelenthetjük akkor hogy ez egy újabb Nexus6 valótlan állítás volt csak a sorban?

    "és nem adtál meg a 2 mill-óbol származtatott ( 50 ezerres???) új értéket SEM"
    Nem is kellett. Az általad használ aránypár anélkül is nagyságrendi hibát tartalmazott, az hogy több nagyságrendet tévedtél az a következő lépésben lett bebizonyítva. Most azon hisztikézel hogy a 25%-ös totál fals aránypárod kapcsán miért nem egyből lettél leoktatva hogy mekkora idiótaság? Valóban, először az lett elmondva hogy kicsit vagy hülye, aztán az hogy nagyon. Most akkor boldog vagy? Lol :)