• BaleniX
    #13
    Engem leginkább ez a negyvenvalahány Hz lepett meg a legjobban. Nem vagyok moziba járós típus, fogalmam sem volt, hol tart a technológia, de gondoltam ez az a film ami miatt beülök egy 3D-re. Az volt a hipotézisem, hogy minimum olyan minőségű dinamikus jelenetek lesznek mint egy 90 Hz-es telefonkijelzőn. Ehhez képest ahol sok mozgás volt, konkrétan darabosnak éreztem a jeleneteket. Ennél a pontnál azért többre számítottam. Anno Cameron még azt rebesgette, hogy majd a következő Avatar filmet szemüveg nélkül láthatjuk 3D-ben, erre meg még a negyvanvalahány Hz-nél vagyunk leragadva?
    Na de a lényeg a lényeg: látványilag 10/10 vagy még annál is több. Itt nem érzed a CGI-t, egyetlen film sem érhet a nyomába látványilag, jelenleg. A sztori az meg egy olyan dolog, ami ennél filmnél nem szempont. Aki az első részt látta, már megtapasztalhatta, hogy itt nem a sztori fogja adni a film erősségét. Ez itt sem volt másképp. Aki meg laikusan a sztorit várva ült be a filmre, az meg is érdemli. Ez olyan mint ha valaki beülne egy romantikus drámára és valami észbontóan durva látványvilágot várna el. Emberek, tudjátok már hogy milyen filmre vesztek jegyet, azután hisztériázzatok...