• defiant9
    #74
    "Nem durcáskodom, pusztán ténymegállapítottam. "
    És mi a tény?
    500+ karakteren hisztizel, amikor elég lenne egy ctrl-c ctrl-v az információ eléréséhez?

    "56 az első színes CIA-által összehozott forradalmak között lehetett."
    Kérem az erre vonatkozótényeket. (a feltételes módtól kímélj)

    "Másrészt azért a 60-as, 70-es években a fiatalok körében azért elég népszerűek voltak a balos eszmék,"
    Sok társadalmi réteg tiltakozott de lényegében ezzel meg is cáfoltad a kiinduló teóriád, csak annyira buta vagy hogy ezt észre sem veszed.

    "48-49-es forradalom: Forradalmi hullám volt Európában, szal a külföldi hatás innen jött. "
    Ezzel meg is cáfoltad a kiinduló teóriád, csak annyira buta vagy hogy ezt észre sem veszed.

    "ÉÁ2 - nekem nincs érvem? Nekem kérdésem van, ember! :O"
    Erre reagáltam, amire nem volt válaszod, csak annyi hogy Lol. Innen ezt buktad.
    A gáz szállítási szerződések teljesülését Putyin szankcionálja, ott a cső lehetne bele küldeni a gázt, nem küldi. Ameddig erre nincs valamiféle magyarázatod addig ezt buktad.

    "Továbbra sem érdekel a sajtószabadság mértékének a témája"
    Szíved joga, vitába szálltál, de akkor ezt a témát buktad

    "Az érdekel, hogy itt meg az EU-ban esetleg még az USA-ban mi van. Putyin miatt aggódjanak az oroszok!"
    Nyilvánvaló hogy kettős mércét alkalmazol, ami kellemtelen ott inkább struccpolitikába menekülsz. Ez azonban a racionális vita szabályainak megsértése, így annak elbukása.