• NEXUS6
    #385
    Szelektív vakságban szenvedsz? Ott a válaszom.
    Lásd #326
    "A nemzetközi politika alapelveivel összhangban az oroszoknak arra a területre van joga, amit más nemzetközi szereplők is elismernek. Ennyi."

    Illetve #352
    " Nem tudom, Koszovó példáját ismered? Meglepően jó párhuzam, tanulmányozzad szépen!"

    Szokásos mocskos hazudozásoddal jösz, hogy nem válaszoltam, pedig már nem tudom mióta ott a válasz.

    Én viszont továbbra sem kaptam választ ezekre, elsunnyogod:
    "Lennél szíves akkor a #365-ben megfogalmazottakra végre reagálni, vagy "zárjam" a topikot? XD
    "-Mik a nemzetközi politika szereplői/alanyai (ált is k kérdés). Ezek szerint nem tudod a választ megfogalmazni. Gondoltam.
    -Nem tudtad elismerni, visszaigazolni hogy saját logikai ellentmondásodba kerültél, amikor erőltetted:
    "A. Ukrajnát messze NEM támogatja a világon mindenki.
    B. A SZU Afganisztáni háborúja NEM területszerző háború volt."
    csak azért, mert ezzel nekem kellett volna igazat adnod.
    -Nem tudtad megfogalmazni, hogy az amcsi földtulajdon részesedés miért releváns a vita tárgyából. Pusztán azért ragadtál rá, mint a pittbullkutya, mert eddig alátámasztására nem adtam rá releváns forrást.
    -NEM tudtad, akartad bizonyítani azt, amit csak úgy a levegőbe beböfögtél, hogy hazudtam!
    -A saját hibáidra vonatkozó vádakra nem reagáltál. Ezek szerint jogosnak érzed őket?"

    Köszönöm!"

    Kedves Defiant9-eske, még hányszor fogjuk ezt eljátszani?
    LOL