• NEXUS6
    #322
    Lásd #231
    Tehát most az jön, hogy én 3 hsz-en keresztül belinkelgetem a választ tartalmazó hsz számát. Aztán szó szerint beszúrom vagy 2X mire MEGINT belátod, hogy nini tényleg ott a válasz! LOL
    Szal akkor ez lenne a földbedöngölés? ;)

    Lásd #317.
    Lásd előző bekezdés.
    Felhívnám a figyelmedet, hogy a világon Ausztráliától-kezdve az EU-n keresztül az USA-ig NEM mindenki elítél az oroszokat és szankcionálja, Hanem a russzkikat szankcionálja Ausztrália, az EU és az USA meg még néhány szövetséges ország és slussz! Az országok többsége pedig NEM szankcionálja, vagyis Ukrajnát effektíve, az orosz agresszió szóbeli elutasításán kívül NEM támogatja.

    Aha, szal előbb arra válaszolj, ahonnan indultunk, hogy magyarázod, és kérlek most NE terelj, ne menekülj, ne sunnyogj, hogy az oroszok Afganisztáni inváziója szerinted az egyik hsz-edben területszerző, és azt bizonygatod. Aztán másikban meg nem!? Hogy a p.csában van ez?LOL :O

    Őöööö. Akkor most van kérdésed a témához? Vagy nincs? Vagy segítsek? Ezt meg tudod mondani, erre tudsz egyáltalán válaszolni?

    Tehát akkor ezt játsszuk!? XD (DEDÓ2)
    Én tőlem beidézheted, hogy szerinted hol hazudtam, nekem tiszta a lelkiismeretem! ;)
    És aztán végigmegyünk az én 10X akkora listámon is, ami a te gyökérségeidet részletezi? Bár nem kell, mert folyamatosan bizonyítod, na nézzük csak az előző hsz-t: sztenderd SUNNYOGÁS, "személyeskedés", "a kérdés, válasz, kellemetlen tény ignorálása", "érvelésként feltüntetni a saját tudatlanságod", "képtelenség komolyabb összefüggések felismerésére", "a tárgytól való eltérés és ennek erőltetése",
    Azért nem semmi, hogy ezt 1 hsz-en belül csinálod, és még nem is néztem végig igazából ilyen szempontból, szal lesz még ott 1-2 sztenderd defiant9 TM baromkodás! Akarom mondani speciális vitakultúrális elem! LOL
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2022.10.08. 18:54:45