• uwu2020
    #6
    A blokklánc technológia kifejezetten jó, de szerintem a POW bányászatnak és így sok kriptónak nincs jövője. Ha nem tud megújulni a BTC, mellékvágányra kerül magától, tiltani sem kell. Eltűnni biztos nem fog, de nem az lesz a központban. Fura mód a BTC hívők a maradiságot tartják értéknek, már csak az önellentmondások miatt sem lehet sikeres. A POS kriptókra viszont nem lehet mondani, hogy ne lennének hatékonyak. Én a decemberi korrekció után vettem ETH-et, nem számítottam az azt követő zuhanásra. Most mintha megállt volna; tudjátok mit fogok csinálni? :D Ezeket nem lehet ám olyan könnyen megállítani, pláne nem az EU-ból, ahol nem foglalkoznak lényeges dolgokkal, csak a buzik lelkét pátyolgatják. Sajnos az EU egy súlytalan szereplő ebben, mint elég sok másban is. Az oroszok szava kicsit hangsúlyosabb volt. A digitális jüan is érdekes lesz, szerintem senki nem tudja mit vált ki a piacból. Aki oda tudna igazán ütni a kriptónak, az az USA, ők szerintem ki is tudnák nyírni, de úgy tűnik nem akarják. A fejlődő országokban viszont valamilyen formában mindenképp megmaradnak, nekik ezek kellenek, csak beszűkülne a piac, és már valami más lenne, sok bukta lenne belőle, én nem erre számítok.