• hillman
    #4
    Háborús játék nem? A hadviselés a csaláson alapszik. Aki csal az nyer. A pc-sek egyszerűen technológiai fölényben vannak. Lehet reklamálni, hogy tankokkal jönnek lovasságra. Akik nem akartak ilyet játszani azok időben disszidáltak.
    Következmények mindig lesznek csak nem mesebeliek.
    Az államok egy részében a meglévő feladataikat sem győzik a rendőrök. Nem szeretnének még ezzel is foglalkozni; mi meg több adót fizetni, hogy legyen erre forrásuk.

    Nem muszáj minden játékkal játszani. Ha köcsög a kiadó hozzáállása máris ott lehet hagyni.
    2 cég akiket boytokálok :
    -Blizzard. A diabló3 windows frissítés miatt letiltotta az accomat és igazolványaim fényképét kértek, én meg az övékét. Mivel nem adták meg az adataikat egy idegennek így én sem.
    -Az ubisoft kitalálta, hogy a játékaik csak a saját sztímjükön keresztül játszható. Az eulában van egy pont miszerint bármely játékuk elindításával automatikusan aláírod az uj eulát aminek a változásáról még csak nem is értesítenek. Mivel nem akartam hogy a számat más seggére varrják így írtam nekik, hogy csak e pont törlése után elfogadható számomra. Ők meg kötik az ebet a karóhoz tehát nem játszom a játékaikkal.