• defiant9
    #111
    1. Ezek szerint továbbra sem tudtad leírni a számokat.
    Az egész a számok arányáról szól és mivel nekem vannak számaim neked pedig nincsenek(amik vannak az egy ótvar nagy önellentmondás), így a történet itt ér véget. Vitaképtelen vagy. Amennyiben ebben nincs változás úgy ezen pont ezen végállapothoz ért ell
    Igen, én döntöm el hogy reagálok egy új pontra. Azt hitted hogy szabadon elterelődhetsz? Lol.
    (az egyébként amikor valaki ahelyett hogy pár karakterben leírna az adatokat csak bizonygatja hogy azok valahol le van írva csak el kell olvasni, jó indikátora hogy sunyít, ahogy most te is teszed)
    Tényleg nem érzed mennyire megalázod magad?

    3.4. Ahogy leírtam, és tényszerűen alátámasztottam ismét hazudtál. Nincs ezen mit szépíteni, ilyen vagy. Az hogy kijelented ennek ellenkezőjét áltámasztás nélkül az csak egy üres bemondás.

    4.5 "Az, hogy nincs a változásnak pontos igazolt számított mértéke, nem jelenti, ahogy a linkelt anyagok is mutatják, hogy nincs változás. ;)"
    A te konkrét állításodat viszont nem támasztja alá semmi, a linkelt anyag sem. Úgyhogy ezt buktad, nagyot mondtál, felsültél vele.