• Peterking72
    De jó, hogy nem vettem meg. Mobilos portok is voltak belőle? azokról nem is tudtam, hogy léteznek. De miért nem lehetett a normális PCs illetve konzolos portokat remasterelni? Nem lett volna az sokkal könnyebb? Nem értek annyira a kódoláshoz, de szerintem, ha van egy PC-s változat, ami már egyszer "optimalizálva" volt PC-re, akkor szerintem azt kellett volna "kipofozni" és felújítani, nem pedig egy mobilos portot. Ahogy elnézem az eredmény egy rakás szerencsétlenség lett. Én annak idején csak a San Andreassal PC-s változatával játszottam. Az is jócskán bugos volt, de azért nem ennyire. Amúgy meg majd kijavítják, vagy nem. Diablo 2 is hasonló cipőben jár. Abból is inkább remake kellett volna mint egy sima feltupírozás. Nem is értem miért nem egyből remaket csináltak. Pénzügyileg most, hogy kiadták a remastert és valószínűleg ki kell javítaniuk a hibákat (már ha meg akarják tartani a vásárlóikat) ugyanott lesznek mintha rászánták volna magukat egy remake-re. Valószínűleg az eredmény is jobb lett volna.