• noland
    #190
    Ha ignorálod amit irok, akkor befejezem veled a vitát. Mert ennek igy semmi értelme.

    Az ellentmondás feloldása részemről: #183 komment. (Másodszorra)
    Várom az észrevételed. Amúgy meg nehogy már te mondd meg mikor, kitől, mit kérdezhetek. XD Vannak rávezető kérdéseim, de ez úgy látszik neked nem esik le...

    "Tehát ha te.."

    Nem vegzálok homokosokat, te ezt kiötlötted és erre felépitettél egy gondolatmenetet. De mint irtam én elfogadom őket, tehát a gondolatmeneted bukik.
    A másik, hogy te összemosol valakikkel, csak azért mert az én is forgatom a Bibliát.
    És erre is felépitesz egy gondolatmenetet. Ez elég harmatos. Ne legyél nekem itt rebekakocsis :)

    Szóval az én felősségem, meg a Bibliáé, meg kb. mindenkié mert homokosokat vegzálnak egyesek. Ami persze nem igaz, maximum a te fejedben. Vaslogika...

    "Ez egyrészt a tipikus konzervatív.."

    Amúgy veled minden rendben a viztoronyban? (bocs, hogy kérdezni merek) XD

    Ja, mert internetről még nyomokban sem hallottál...már megint faszságot próbálsz itt erőltetni.

    Igen, viszont ez az utolsó amit irsz ez érdekes lehet, de ez egy ne felejtsd, hogy gyerekekről van szó. Ilyen elven darabolós gyilkolászást is mutathatnának nekik, mert az is az élet része... de nyilván egy homokos csók más, igy a 16 os karikába már belekerülhetne. :)

    "Látványosan skip-elted az aszexuális szaporodásképtelen papi természetellenes aberráció..."

    Jaj, ne rőlködj már ennyire, megárt. Ja és hol mutatják a cölibátust a TV-dben? (bocs, hogy kérdezek) XD Sehol. Hol próbálják rábeszélni a gyerekre a cölibátust? (bocs, hogy kérdezek) XD Sehol. Miről erölködsz?

    defiant9, ez nekem harmat gyenge, sorry.