Days Gone
  • Kancsalborz
    #79
    Senkit nem kezelek le, akinek nem inge ne vegye magára. "Totyak" kollégát pláne nem, ő legalább normálisan kérdezett. És persze tudja mindenki, hogy mindíg vannak újak a "szakmában", azoknak bármely ilyen oldalon a nagy többség szívesen segít.
    Csak hát nekem is volt szerencsém látni azt a "shitstorm"-ot amit megint lenyomtak nCore-on azok, akik két mondatot nem tudnak elolvasni.
    Azért is törölték a hozzászólásokat, mert ott is már "elszakadt a cérna" a topikgazdáknál is a sok értetlen fasz miatt. Ez nem lekezelés, csak van sok ember akin már tényleg nem lehet segíteni.
    Baszki a mostani crack-ek már rég óta saját telepítővel rendelkeznek. Csak nyomni kell egy gombot, meg kiválasztani a telepítés helyét. Legtöbb már a tört indítófájlokat is kérdés nélkül felülírja, mert még az is gondot okozott sokaknak, hogy 2-3-fájlt átmásoljanak...
    Ma már nagyon ritka hogy ezen felül mást is igényeljen a törés.
    Ha mégis van ilyen játék, mint pl. legutób az Outriders aminek a Steam-es indításához még 3-4-lépést meg kellett tenni, egy hétig ment a sírás hogy : "szar, nekem nem jó/ez egy fos, nem működik stb... Minden nyelven, minden fórumon...
    Pedig minden esetben ott egy kib@szott nfo vagy read me file is a warez mellé csomagolva, hogy olvasd már el, abban minden lépés le van írva. És erre kurva sokan egyszerűen képtelenek.
    Pedig nem programozásról netán atomfizikáról van szó, hanem max. 2-3 egyszerű lépésről, amit aki ķépes egy kibaszott kiscicás vagy bandzsító twerkelő tinipicsás posztot megosztani a faszbukján vagy akárhol, az már képes lenne végrehajtani, ha szánna az olvasásra is 15-másodpercet...
    Na ezek viszont a "gyökkettők", tetszik neked ez vagy nem. És jó sokan vannak.Mindíg minden jatéknál.
    Egyébként mint mondtam ilyenkor jellemzően 99,9%-ban az okozza a "hibát", hogy a tűzfal vagy az aktuális vírusirtó vagy mindkettő magas riasztási szintre van belőve, és nem engedi át az alkalmazást, de minden warez fórumon igy az nCore-on is ötven helyen le van írva, hogy hogyan kell berakni exception list be. Mondjuk nem több öt kurva kattintásnál az egérrel...
    Aki már annyi erőfeszítést sem tesz hogy az ingyen játékért "foglalkozzon a gépével" 30-másodpercet, azt már leszarom hogy ezt amit írtam sértőnek találja-e vagy nem, ha nem haragszol. ;)