Days Gone
  • Savaran
    #208
    Huh, nehéz lesz szpojler mentesen leírnom, megpróbálom, szóval az elején van Tucker meg Coopland tábora Tuckernél inkább jó stukkerek vannak Coopnál meg jó motor fejlesztések, a drogot hogy melyiknek adod oda az főként két dolgot határoz meg, vagy ide vagy oda ad kreditet többet, a másikat nem árulhatom el :) Nos később lesznek még táborok és új területek, oda fősztori küldetések is vezetnek majd, és azok hozzák majd a több lét, és itt van egy kis anomália a fejlesztési rendszerben, mire már el kell hagynod Tuckeréket és Cooplandéket (később visszatérhetsz még nyilnak meg mellékküldetések) olyan táborokba jutsz ahol mindenből jobbat kaphatsz, és oda dől a lé a fősztorik miatt, szerintem korcsfül eladással kár vesződni az elején, én is csak azért adtam el hogy ne legyen nálam, kár a vesződésért, nyugodtan menj tovább. Szóval a két kezdeti tábor már akkor lesz maxos ha már rég elmentél onnan. Viszont asszem Tuckeréknél van egy lóbaxó mesterlövész puska amiért érdemes lesz vissza menni.