• repvez
    #4
    Most mondjam azt hogy meglepödtem ? ezt mindenféle tanulmány nélkül megmondtam volna , hogy küldenek adatokat a feljhasználóükról.
    És nem csak az od hanem minden app.
    Ezért nem értem a GDPR lényegét sem, hogy tudják végeni az adataimat, ha kötelezöen rámerőltetik , hogy fogadjak el olyan dolgokat amiknek nem tudok utánna nézni, és a vége csak az, hogy amikor leokézom , az engedélykérést, ezzel magukat a cégeket védem be magammal szemben, hogy ne legyen követelésem feléjük ha az adataim kikerülnek, mert beleegyeztem .

    ÉS azt sem értem, hoyga fejlesztöknek miért van szügség olyan adatokra amik nem lényegesek a program számára? DE a marketind meg a reklám és az adatbázis növelés miatt kell nekik. mindegy az, hogy mi a program.

    egy uzenet jelző led vezérlö programnak, minek kell GPS adat vagy a névjegyeimhez és a kamerához hozzáférnie?

    Miért nem lehet választani, hogy nem akarok részt venni az adat megosztásban, de attol még minden funkcio muködjön amit a program tud.

    főleg a fizetős programoknál legyen jogom meghatározni, hogy akarok e adatot magamrol vagy sem és offline akarom használni a programot.