• Macropus Rufus
    #10
    leszámítva a tök hülyéket, azért sokan jogosan félnek. Nem azért mert bármi bajuk is lesz, hanem azért mert pontosan tudják, hogy csak az elmúlt 100 évben mennyiszer lettek az ember átb@szva. Kezdve azon (ami rengeteg ember életbe került), hogy a cigi nem is ártalmas (ugye ezt a dohánygyártók nyomatták, tesztekkel meg minden) folytatva a DDT-vel, ami ugye embereknek nem okoz gondot, és említhetném mondjuk Csernobilt is. Semmi gond nem volt, aztán igazából senki nem is tudja mennyi ember halt meg Csernobil miatt. És még lehetne sorolni sokáig azokat amikkel etették az embereket az elmúlt 100 évben.
    Szóval valahol megértem őket, hogy nem hiszik el a dolgot. És mondom, most nem azokra gondolok akik szerint egy világ kormány áll minden mögött akiknek feltett szándéka valami oknál fogva az emberek likvidálása akár 5G által terjesztett covid vírussal (b@sszus ilyet is hallottam... ezek nyomik). Hanem azokra akik azért nem hisznek mert már át lettek párszor vágva. (am. sztem innen datálható a covid oltásellenesség is... chipek meg ilyesmi a vakcinában stb... ezek egy része a nettó f@szság a másik része meg teljesen jogos félelem: akár csak az 5G technológiát a covid oltóanyagokat sem tesztelték embereken)