valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • lonvard
    #764
    Huh, gyerekek. Van egy bug amit többször beszoptam már. Ha több teleportkapu van szétszórva a szigetek közt, névvel ellátva, és a bázisról a neveket cserélgetve utazgatunk 1 kapunk keresztül, akkor történhet olyan, hogy átnevezem egyikről a másikra, belépek a kapun, de nem az átnevezettre küld, hanem az előzőre, viszont a kapu már át van nevezve, tehát lezárul. Így próbáltam eljutni az EROHELY portálra, hogy erőt váltsak ugye, és átneveztem a MOCSAR kaput. Beléptem. Kirakott két nagy szigettel arrébb a mocsárba, és lezárult a kapu. :D Na most ebből hardcore túlélés kezdődött. A felszerelésem kiváló, normális kajám viszont alig, és amikor kikeveredtem a mocsárból az erdőbe és 1 darab vaddisznót nem találtam, hogy tutaj alapanyagot készíthessek, és rám esteledett az erdő közepén, akkor kezdtem magam elanyátlanodva érezni. Na most 1 darab vadkant találtam 3 nap alatt, úgyhogy átálltam arra, hogy karvét építek, amihez olvasztani kell rezet, tehát most kemence alapanyag után kutatok kriptákban, de közben találtam egy fallal körülvett tök nagy halott falut, amiben kismillió Draugr megtámadott. Kajám már nincs normális, bogyókon élek, meg szarvast sütök. :D Elfoglaltam egy kőtornyot, azt kezdtem el beépíteni, de közben rám esteledett tök messzire tőle az erdőben, így megint az van, hogy egy kő alá bebújtam és várom a reggelt. Mindezt úgy, hogy a játékban már csak 1 főellenfél van, és a lehető legdurvább fegyverekkel és páncélokkal rendelkezem, és azt hittem legyőzhetetlen vagyok. :D