valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • harras25
    #699
    A harmadik boss messzi kontinensen van, mocsár síkságal körülvéve.
    Top iron settel mentem, fegyver+páncél és rengeteg répaleves, fehérrépa ragu, kolbász, méregellenállás sör meg még egy gyógysör.
    A legjobb felszereléssel ami elérhető.
    Biztos hibáztam a harcban. De a mocsárban nem építhetsz akárhova és ráadásul a mocsár keskeny és gyorsan a síkságon találod magad, ott meg a goblinok ha vasban vagy kicsinálnak, szúnyogok dettó. Öltem már mindkettőből többet is, de tényleg durva.
    Bonemass meg köpi a lényeket és harc közben sikerült a tömegverekedést a mocsári kunyhó+portál felé görgetni, nem szándékosan, kurvagyorsan szétverte mindkettőt, aztán minket is.
    Mondom, elbasztam, több rövid hatóidejű sör kellett volna és mindig az adott pillanatban meginni.
    De pont elég volt hogy ahhoz van esze a proginak hogy azonnal a hátamra bassza a fegyvert ha vízbe lépek de ahhoz nincs hogy visszaadja ha már szárazon vagyok. Ilyenkor ha két másodperc múlva veszed észre hogy alkarral blokkolsz és ököllel püfölsz már régen rossz.

    És tényleg, összességében egész heti meló oda egy pillanat alatt mert nem jókor ittam a sört vagy nem vettem észre hogy már nincs a kezemben fegyver.
    A péló másik végén szeretek lenni....
    Utoljára szerkesztette: harras25, 2021.06.10. 07:54:01