valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • Infrath
    #696
    nyugi ezt mindenki elbassza
    aki tapasztaltabb már talán nem
    és ez sztem nem fog változni

    (nem menőzni akarok itten) én már megszoktam tapasztalt vok ilyenben
    a múlt időkben sok ilyet szoptam tudom mit kell tenni ha gáz van

    1. gondold végig mit lehetet volna máskép elötte tenni, utána, veszélyben
    2. ha még mindig nem gondolsz előre akkor végig gondolni gyorsan a semmiből mégis hogy mész el a cuccokért mégis oda
    be házba láda nézés mi van mi nincs milyen van mennyi idő
    aztán megpróbálni
    3 egyszerüen tanulni az esetből, már én sem szeretem az ilyen nagy szopásokat

    lásd subnautica fórumában is irogatnak emberek akik hu dee jó permadeth one life al akarnak játszani
    de minek
    sose értettem megöl egy bug és annyi (és volt is ilyen mindkét gameben, MINden gameben)
    ha végig tolod a gamet és igen is nagyon tetszik megteheted később akár fel is veheted
    én a legtöbb játékot is normal on játszom végig vagy ha kifejezetten van olyan opció
    hogy ahogy a készítők tervezték eredetileg opció stb.
    én télleg csak élvezetre és kikapcsolódás miatt játszom nem tudom miért jó a hard mód meg ilyenek stb.
    én szeretek ezekért kapni vmit erre jók az achievementek :D
    na akkor én mindent megcsinálok :D
    ezért nem tudok szinte egy streamet se nézni
    inkább végig nézek vmit youtubon mert bele lehet kattintani vagy egy montázs ba..
    de perzse mindenki úgy játszik ahogy akar
    én pl. fogtam magam a subnauticában és volt egy olyan nagy ismeretlen régió ami egyszerüen fogtam magam és csak fel akartam fedezni
    szórakoztató volt hogy minden új
    ezért mentettem
    és nem érdekelt a kaja víz se a hideg se semmi csak mentem és futtoam a felfedezésért :P
    aztán meghaltam és visszatöltöttem a mentést :D
    szal vannak egyedi dolgok én megértem

    és még vmi arra gondoltam hogy végül nem válaszolok erre az üzenetre és törlöm a ge**be ezt amit leírtam, de olyan fáradt vok hogy én most megnyomom azta küldés gombot -..

    (nem olvasom át sorry! most 2x3 omszor a helyeírás vagy hogy véletlen sem bántottam meg senkit az irománnyal mert nem ez volt a célom remélem érthető volt na pusszancs)