valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • lonvard
    #592
    Jó az a hajó, mi? :)

    Óriásit szoptam vele, mikor egy mocsár mellett fennakadt egy homokpadon. Vigyázni kell vele, a karvét használom sekély part menti hajózásnál. Szóval a longship fennakadt a homokpadon. Önmagában még nem volna ez probléma, de van úgy, hogy a veszteglő hajót lerohanják a lények. Esetemben odaúszott 4 pióca, és elkezdték szétverni. erre ugye megjedtem, hogy mi lesz ebből, hajó se előre se hátra. Kiugrottam botor mód úgy, hogy nem ittam a méregellenállás italból. Kinyírtak a hajó mellett. Mindez kurvamessze volt a bázistól. Mentem vissza karvéval. A probléma akkor vált akuttá, amikor valahogy így is megöltek, közvetlen a longship mellett. Ugye az összes valamirevaló felszerelésem így ott vesztegelt a piócák meg a draugrok között. Két hajóm szintén. Lebontottam az épületen belül pár dolgot, csináltam nagy nehezen egy karvét. Meg fogtok őrülni, de abban is kinyírtak. Megjelentek a két csillagos draugr-ok, össze-vissza szopattak. Akkor már csak tutaj maradt, gyönyörű hosszú utazással megérkeztem, teljes alapfelszerelés, alapíj, alapminden, kinyírtak. Következő tutajjal a tengeren vesztem el, kimentem vécézni, mire visszajöttem már azt látom a bázison ébredek. Ugye itt már nem tudtam karvét csinálni, tehát full alapfelszereléssel mentem rezet kopácsolni a sziget másik felére, hogy legyen szekercém remekfának, és legyen bronz szögem. Mikor így felkészültem, meglett a karve, akkor rettenetes odafigyelve odaúsztattam a hajóimhoz, megöltem a piócákat, megöltem mindenkit, összeszedtem a hullámat, lebontottam a hajókat, és a longship rakterében mindennel hazaértem. 2 napos project volt. :D

    Ebbe a játékba kell egy mentési protokoll, kell csinálni egyszerűen egy felszerelést, és bizonyos szabályokat be kell tartani mentés közben. Például hogy mentés után fellelkesedve hogy megvan minden cucc nem kezdünk bele ismét a felfedezésbe, mert megint megölnek. Helyette ha megvan minden cucc, akkor longshippel vágtatunk haza.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.05.05. 11:01:11