valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • lonvard
    #511
    Én fejszét csináltam elsőnek, mert gondoltam, hogy az a kulcsa a hajóépítésnek. Aztán kardot, mert bár nincs extra haszna, de kardján alszik a viking, és én a kardomon akartam aludni. látni akartam magam harcosként. Na ezek után történt, hogy felszaladtam a farkasokhoz, akik szépen lepofoztak, megmondták, hogy közelharcban még így is csíra vagyok. Egyébként tetszik ahogy suhog a kard, szóval ezt is olyan jól megcsinálták, hogy nem érzi az ember, hogy fölösleges. Miközben az. :D Aztán most kohó meg egyéb ilyen craftolási dolgokra megy el a réz meg a bronz meg a tin. Csináltam akasztókat a fegyvereknek, eszközöknek. Ja, kész a kultivátor is. Kettéosztottam a házat, van egy kovácsműhely meg egy lakrész, tök jó majd fotózok azt rakom be (tudom senkit nem érdekel, de akkor is! :D).

    A közelharc nem tudom eljut-e majd arra a szintre hogy érdemesebb lesz használni mint az íjat, szóval én teljesen elvagyok kék Robin Hoodként az íjammal, természetesen egy gladius jó hogy van nálam, sajnálnám a bronzfejszét törpékre pazarolni. Meg ahogy ott suhog, lássák csak a nyomorultak, hogy megérkezett Valheimbe az ipari forradalom! :D Azt a részét zabálom amikor hajóval suhanok a part mentén, és akkor az ilyen lápi dögök meg hasonlók csak lesnek, hogy huuuu mi megy itt. :D Iszonyat hangulatos a hajózás, tökéletes a hajó mérete erre az 1 emberre. Azon agyalok, hogy kellene valami mesterséges szigetet csinálnom. De egy olyan jó nagyot, és beljebb a vízben. Szerintem túl mélyről nem tudom feltölteni a földet, de ki tudja. Most épp dolgozom, nem tudom kipróbálni.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.04.24. 12:49:48