valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • lonvard
    #504
    Ja jó, én meg halál nyugodtan tutajoztam a tengeren. :)

    Kész a kisebb hajó. Hajókáztam egyet a közelben, hát isteni. Hát ha nálam a Subnautcia a világ legjobb játéka, akkor ennyi játék után azt kell mondjam a Valheim ott van a második helyen. Gigabájt/tartalom versenyben szerintem lenyomott mindenkit. Jól emlékszem, ez egy 1 gigabájtos játék? :D

    Így kell bzmeg tartalmat rakni egy játékba. Hogy amikor úgy 20 óra játék után csinálok egy asztalt meg egy széket, akkor az az élmény, hogy leülök enni egy asztalhoz, az katarzist okozzon. Ja ráadásul úgy, hogy főztem hozzá recept alapján! :D


    Mer mit hagytak ki a Subnauticából amit ide beleraktak? Na mit? Ezért könyörögtem náluk. Hogy a kicseszett reaper az ne csak úgy csobogjon a távolban, hanem veszélyeztessen random módon. Ne csak megépítsem a bázist, hanem az random mód támadva is legyen. Hogy amikor utazom csak úgy bármerre, akkor állandó legyen a veszélyérzet. Jé, egy fejlesztői csapat, ami meg belerakta. És akkor ráadásul az összes minijátékra figyelnek. Hogy hogyan kell hajózni, az nem olyan faék egyszerű, mint a Witcher 3-ban. Hogyan kell egy taligával átverni magam egy szörnyekkel teli erdőn? Megcsinálták a Death Stranding élmény.t A szörnyek pedig random mód teremnek, nem úgy hogy egy helyben csoszognak. Oszkárdíjat ennek a bandának! Legjobb film, independent kategóriában! :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.04.23. 15:25:03