• monk00
    #4
    Az Instagram is tele van hamis lájkokkal. meg kommentekkel. Ismerek én is egy lányt, aki így vezeti félre az embereket. Már akit tud. És a legrosszabb az mikor a fejét oda retusálja másnak a testére. És nagyon nehezen lehet észre venni a csalást. Még az instagram sem képes kiszűrni, sajnos. De én észre veszem. Undorító az ilyen. És hiába akarod jelenteni, mert nincs is ilyen választási lehetőség hogy hamis lájkokat meg kommenteket gyűjt. És a hamisított képek ellen sem tesznek semmit, mert nem képes kiszűrni hogy a fej, és a test nem ugyanaz az emberé. Pedig lehet látni a kommentelők, és lájkolók profilján is hogy a 99%-a hamis. Utálom az ilyeneket. Ja, igen. És youtuben is csinálnak ilyet. Ismerek én is ilyen videóst, aki szép pénzt keres ezzel. Persze nem személyesen ismerem, de felismerem a hazugokat. Tele van hamis profilokkal, és magának írja az olyan kommenteket: hogy te vagy a legjobb videós, meg nincs még ilyen a világon, meg hasonló hülyeségeket. Meg természetesen ismerősök is írnak neki ilyen marhaságokat. Meg ők gondolom szintén pluszba írnak még hamis profilok mögül. Szóval, szinte semmi sem az aminek látszik. És ami a legidegesítőbb, hogy ezek az emberek rengeteg pénzt keresnek így, hogy mindenkit megtévesztenek. Én nem irigylem senkitől sem ha valaki sikeres. De ne csalással érje már azt el...
    Utoljára szerkesztette: monk00, 2020.12.25. 05:11:04