Mass Effect 5
  • Kancsalborz
    #49
    Na most viszont már tényleg kezdesz hülyeségeket beszélni.
    Én is szerettem az Andromeda-t. A története az már eléggé halovány lett az elődökhöz képest, meg a karakterek is felejthetőek voltak, de a világ amit összeraktak benne nekem nagyon is hozta a ME-érzést, a jatékmenetet tökéletesre polírozták benne, jó volt végigmenni a helyszínein. 2× is végigjátszottam, egy igen kellemes kis TPS game volt enyhe RPG-beütéssel, messze nem érdemelte azt a sok sz@rt amit a nyakába kapott véleményem szerint.
    De ! Azért ha nem látod hogy a Cyberpunknak miért kell hozzá képest a "10x-es teljesítmény", akkor vagy vak vagy, vagy tényleg egy szimpla hater, aki feketén és fehéren lát mindent...
    100× annyi tartalom van benne mint az Andromeda-ban.
    Lehet utálni a Cyberpunkot. Sok szempontból teljesen jogosan. Hihetetlenül kib@sztak a konzolosokkal, félkész és bugos a játék ( mondjuk nekem PC-n minimális gondom van vele szerencsére, de ez rajtuk nem segít ) és felültek saját hype vonatukra és mosolyogva hagyták hogy a nagy hisztériában mindenki beleképzelje a saját nedves kis álmát hogy milyen is lesz a játék, nem nyomatékositották úgy ahogyan kellett volna hogy ez egy látványelemeiben "felturbózott" klasszikus RPG, nem FPS, TPS, Hack&Slash stb. akármi lesz, így azután ezen stílus kedvelői nagyot koppantak, de kategóriáján belül igen is nagyot alkottak, és egy nagyon jó játék lett.

    Az hogy neked nem tetszik, egy dolog. És tökéletesen rendben is van. Meg az is hogy ezt elmondod.
    De hogy "volumenében" a két játék között osztálynyi különbség van a Cyberpunk javára, azt nem látni hát az finoman szólva is erős "részrehajlás"...